Belépés

Veterán 64+, 54+ és MLS OB. programja

Veterán 54+ és 64+ kategória

A verseny helyszíne: Bánhalma, Nagykunsági-főcsatorna

Időpontja: 2017. július 7–8–9. (3 fordulóban)

Az edzések a következő rács alapján: A kitűzött számok jelölik a helyeket!

Edzések időpontja 10:00–14:00 között, kivétel a kötelező edzésnap, amikor 10:00-16:00 között . Alapozó etetés edzésnapokon is csak 09:50-10:00 óra között lehetséges.

64+

 
  hétfő kedd szerda csütörtök kötelező edzés
1 Balázs Imre Frigyes Olasz László Zsíros András László Varga József
2 Jónás György Czakó János Gurisatti Gyula Fialka György
2 Benyó János Temesváry Gyula Ferenc Zahorán György Jónás György
4 Zsíros András László Zahorán György Olasz László Balázs Imre Frigyes
5 Rudnay Attila Gurisatti Gyula Várszegi József Zsíros András László
6 Fialka György Varga József Temesváry Gyula Ferenc Gurisatti Gyula
7 Hallmann Tibor Pausits Imre Rudnay Attila Benyó János
8 Várszegi József Balázs Imre Frigyes Czakó János Zahorán György
9 Olasz László Jónás György Hallmann Tibor Pausits Imre
10 Czakó János Benyó János Varga József Várszegi József
11 Temesváry Gyula Ferenc Zsíros András László Balázs Imre Frigyes Czakó János
12 Zahorán György Rudnay Attila Fialka György Hallmann Tibor
13 Gurisatti Gyula Fialka György Benyó János Olasz László
14 Varga József Hallmann Tibor Jónás György Temesváry Gyula Ferenc
15 Pausits Imre Várszegi József Pausits Imre Rudnay Attila

54+

 
  hétfő kedd szerda csütörtök kötelező edzésnap
16 Gyurkovics Gyula Szénási Béla Timár Gábor Papp József
17 Serman László Erdei Attila Csaba Luzsinszky Tamás Varga Albert István
18 Faragó Róbert Papp József Bánhegyi Zoltán Timár Gábor
19 Benkő Zoltán Mike József László Árr József Vörösházi György
20 Bokor Imre Faragó Róbert Kókai János Lengyel István
21 Kalmár Sándor József Benkő Zoltán Eichardt László Eichardt László
22 Bihari György Körei Ferenc Bihari György Körei Ferenc
23 Körei Ferenc Serman László Varga Albert István Erdei Attila Csaba
24 Szénási Béla Árr József Kalmár Sándor József Bokor Imre
25 Jerabek Antal Luzsinszky Tamás Vörösházi György Nyári Tamás
26 Papp József Bánhegyi Zoltán Lengyel István Mike József László
27 Mike József László Timár Gábor Harcsa-Halász Pál Serman László
28 Eichardt László Nyári Tamás Bokor Imre Jerabek Antal
29 Lengyel István Varga Albert István Szénási Béla Harcsa-Halász Pál
30 Harcsa-Halász Pál Jerabek Antal Erdei Attila Csaba Kalmár Sándor József
31 Kókai János Ambrus Tibor Nyáry Tamás Kókai János
32 Nyári Tamás Kalmár Sándor József Mike József László Luzsinszky Tamás
33 Varga Albert István Lengyel István Faragó Róbert Bánhegyi Zoltán
34 Erdei Attila Csaba Harcsa-Halász Pál Benkő Zoltán Benkő Zoltán
35 Ambrus Tibor Vörösházi György Gyurkovics Gyula Ambrus Tibor
36 Árr József Kókai János Serman László Árr József
37 Luzsinszky Tamás Bokor Imre Papp József Bihari György
38 Bánhegyi Zoltán Eichardt László Körei Ferenc Faragó Róbert
39 Timár Gábor Bihari György Jerabek Antal Gyurkovics Gyula
40 Vörösházi György Gyurkovics Gyula Ambrus Tibor Szénási Béla

A verseny időtartama 4 óra!

Etetőanyag és csali korlátozás: maximum 20 liter etetőanyag (bekevert, áttört, kész, nedves állapotban, beleértve földet, agyagot, kukoricát, magokat, és ragasztókat, aromákat minden egyéb, a vízi környezetre és a növényzetre ártalmatlan, nem mérgező összetevőt) használható fel. A következő élőcsali felhasználás érvényes: összesen 2,5 liter élőcsali, melyből 1 liter lehet az etetőszúnyoglárva mennyisége, és maximum 0,5 liter lehet a giliszta mennyisége. Ezen a mennyiségen felül a horogra szánt tűző szúnyogot a FIPS.ed által hivatalosan elfogadott tűzőszúnyog limitáló edényben kell az ellenőrzésre bemutatni.

A fordulók menetrendje

Péntek, július 7

6:30 regisztráció a büfénél
6:45 rajthelyek sorsolása
8:00 1. hangjelzés: rajthelyek elfoglalása
8:45 2. hangjelzés: 5 perccel a csali ellenőrzés megkezdése előtt
8:50 csali és etetőanyag ellenőrzés
9:50 3. hangjelzés: etetés kezdete 
10:00 4. hangjelzés: verseny kezdete 
13:55 5. hangjelzés: utolsó 5 perc a versenyből 
14:00 6. hangjelzés: verseny vége

Mérlegelés

Szombat, vasárnap, július 8–9.:

6:45 rajthelyek sorsolása
A program a továbbiakban változatlan.
A verseny eredményhirdetéssel zárul.

Mozgás és látássérült OB. 2017

Helyszín: Bánhalma, Nagykunsági-főcsatorna

Időpontja: 2017.07.07–08. ( 2 fordulóban )

Edzés rács: a kitűzött számok jelölik a helyeket!

Edzések időpontja 10:00–14:00 között, kivétel a kötelező edzésnap, amikor 10:00-16:00 között . Alapozó etetés edzésnapokon is csak 09:50-10:00 óra között lehetséges.


nevek hétfő kedd szerda csütörtök, kötelező edzés
Galambos Sándor 45 44 48 43
Gurisatti Gyula ifj. 44 50 41 48
Gyócsi Tamás 49 42 45 44
Horváth Ferenc 46 43 50 49
Jámbor János 42 47 46 45
Jéger Szabolcs 43 48 42 50
Molnár László 48 41 47 46
Samu Zsolt Imre 47 45 49 41
Varga Tamás 50 46 44 47
Várhegyi László 41 49 43 42

 

Limit: Az etetőanyag és csali összetételének kizárólag természetes eredetű anyagokból kell állnia, semmilyen fémes eredetű anyag, pellet vagy gyurma, műcsali nem használható. Egy fordulóban maximum 17 l etetőanyag (bekevert, áttört, kész, nedves állapotban, beleértve földet, agyagot, kukoricát, magokat és minden egyéb, a vízi környezetre és a növényzetre ártalmatlan, nem mérgező összetevőt) és 2,0 l csali használható fel, ez utóbbi maximum 0,5 l vízilárvát, max 0,5 l giliszta és ezen felül tűzőszúnyogot FIPSed edényben lehet bevinni. 

A fordulók menetrendje

Péntek, július 7.

6:30 regisztráció a büfénél
6:45 rajthelyek sorsolása
8:00 1. hangjelzés: rajthelyek elfoglalása
8:45 2. hangjelzés: 5 perccel a csali ellenőrzés megkezdése előtt
8:50 csali és etetőanyag ellenőrzés
9:50 3. hangjelzés: etetés kezdete 
10:00 4. hangjelzés: verseny kezdete 
12:55 5. hangjelzés: utolsó 5 perc a versenyből 
13:00 6. hangjelzés: verseny vége

Szombat, július 8.

6:30 regisztráció a büfénél
6:45 rajthelyek sorsolása
8:00 1. hangjelzés: rajthelyek elfoglalása
8:45 2. hangjelzés: 5 perccel a csali ellenőrzés megkezdése előtt
8:50 csali és etetőanyag ellenőrzés
9:50 3. hangjelzés: etetés kezdete 
10:00 4. hangjelzés: verseny kezdete 
12:55 5. hangjelzés: utolsó 5 perc a versenyből 
13:00 6. hangjelzés: verseny vége

A verseny eredményhirdetéssel zárul.